wij zoeken vrijwilligers voor de verdeling

Lieve vrienden van de manden,

Ons assortiment wordt groter maar ons team van verdelers is de laatse tijd wat kleiner geworden. De Lakense Mand is een initiatief dat gedragen wordt door vrijwilligers, en opdat het voor niemand een zware last zou worden zijn we op zoek naar vrijwilligers die willen meedoen aan de verdeling op maandagavond.


Elke verdeler doet om de zeven à acht weken een permanentie op een maandag (tussen 17h45 en 19h). Op dat moment zorgt hij ervoor dat iedereen die een bestelling heeft geplaatst de juiste fruit- en/of groentenmand, brood en/of meel toebedeeld krijgt. De vrijwilliger krijgt op die avond een gratis mand.


Het is geen tijdrovend werk, maar een aangenaam moment waarop je in contact komt met andere mensen uit de buurt.
De Lakense Mand neemt ook deel aan evenementen (stand met verse soep op de Bloemenmarkt in mei) of we organiseren zelf iets (bio-kookworkshop,…) - dit is voor ieder vrijblijvend.

Stuur een mail naar lakensemand@skynet.be als je deel wil uitmaken van ons team.

Hartelijk bedankt!

Nadine, voor de Lakense Mand